Boundless CFX - waporyzator suszu

629,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Boundless CFX, waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji, ma pełny zakres kontroli temperatury 37,8°C-220°C, w pełni izolowaną ścieżkę powietrza, powiadomienie wibracyjne, podwójne akumulatory o pojemność 2500 mAh.

Ilość

Boundless CFX - waporyzator suszu

Komora grzewcza o niespotykanej w świecie waporyzatorów, mocy 80 watów, dzięki czemu urządzenie nagrzewa się w ciągu 20 sekund lub krócej. Jakość pary z tego waporyzatora jest najwyższej jakości. Na ekranie pojawia się także 300-sekundowy licznik sesji. Po zakończeniu sesji CFX przejdzie w tryb gotowości, dopóki użytkownik nie przytrzyma przycisku zasilania przez trzy sekundy, aby rozpocząć kolejną sesję.

Waporyzator Boundless CFX to przenośny waporyzator sesyjny, produkowany przez znaną amerykańską firmę Boundless Technology. Jest to waporyzator który według wielu, może konkurować z renomowanym Mighy firmy S&B, chociaż jest o wiele tańszy. 

Wykonanie Boundless CFX:

Ogólna jakość wykonania jest bardzo dobra.

Vaporizer Boundless CFX dobrze leży w dłoni i sprawia wrażenie dobrze i solidnie zbudowanego.

Plastikowa obudowa zewnętrzna ma pewne teksturowane wyżłobienia poprawia trzymanie w dłoni. Ustnik ma szeroki, płaski kształt. Ścieżka powietrza, wykonana ze stali nierdzewnej jest całkowicie wyizolowana od elektroniki, co jest dodatkowym atutem. Sama komora grzewcza natomiast jest wykonana ze stali nierdzewnej i pomieście od 0.1 do 0.5g, co w połączeniu z ogrzewaniem hybrydowym pozwoli na świetną efektywność waporyzacji.

Boundless jest w świecie waporyzatorów firmą, która słucha opinii zwrotnej klientów i jest to coś co jest godne podziwu, choć powinno być normą. Jakiekolwiek problemy, czy mankamenty, które wskazuje społeczność i użytkownicy, Boundless poprawia w kolejnej rewizji danego urządzenia, doprowadzając ich produkty do perfekcji. Z tego też powodu starajmy się wyszukiwać świeże egzemplarze, które dadzą nam pewność że są tym co najlepsze oferuje producent.

Bateria Boundless CFX:

Jeśli chodzi o żywotność baterii, vaporizer Boundless CFX będzie działać od 60 do 90 minut, co przekłada się na około 15 sesji, w zależności od tego, jak intensywnie i długo go używasz. Zainstalowane akumulatory mają pojemność 2500mAh.

Możesz skorzystać z ładowarki USB lub możesz użyć ładowarki ściennej. Ładuje się dość szybko; około pół godziny z ładowarką ścienną, co jest fenomenalnym wynikiem. Jest to naprawdę dobry wynik w porównaniu do innych waporyzatorów. Używając ładowarki USB z komputera, zajmie to prawdopodobnie około dwóch godzin.

Jak używać waporyzator Boundless CFX:

Wystarczy, że naciśniesz przycisk zasilania pięć razy. Boundless CFX nagrzewa się bardzo szybko i jest gotowy do pracy w około 20 sekund. Ma wibracyjną informację zwrotną, co oznacza, że uprzejmie zawibruje, gdy będzie gotowy do pracy. Dodatkowo waporyzator Boundless CFX ma możliwość waporyzowania koncentratów.

Temperaturę można regulować naciskając przycisk w górę lub w dół. Proste.

Wskazówka: przełącz się między stopniami Celsjusza i Fahrenheita, naciskając jednocześnie przycisk w górę i w dół.

Podsumowanie:

Boundless CFX to waporyzator godny mocnego polecenia. Wytwarza imponujące chmury i robi to tak dobrze, jak przenośne waporyzatory, które oceniane są jako wyznaczające standardy;

 I najlepsza część - robi to w na prawdę dobrej cenie. Jego konstrukcja jest wytrzymała i jakość wykonania jest bardzo dobra. Plastik jest tym, co dominuje w tym segmencie cenowym, o ile nam to nie przeszkadza, nie będzie to wadą, zwłaszcza że jakość plastiku jest klasy medycznej, dzieki czemu sprawia wrażenie solidnej.

Chociaż można zmieścić Boundless CFX w kieszeni, jeśli szukasz prawdziwego kieszonkowego vape, spójrz na jego mniejszego brata: Boundless CF. Żywotność baterii jest jednak przyzwoita; pojemność akumulatorów jest wystarczająca na wycieczki, gdy jesteś poza domem.

Zawartość zestawu Boundless CFX:

  •  vaporizer Boundless CFX;
  • kabel micro-USB do ładowania;
  • ładowarka ścienna;
  • pojemnik na koncentraty;
  • ubijak do ziół;
  • wycior do czyszczenia komory;
  • instrukcja obsługi.
CP.001.06
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom