SMONO 4 - przenośny waporyzator do suszu

349,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Smono 4 to kolejny model z serii Smono który został wyposażony w zupełnie nowe funkcję które sprawiają że urządzenie stało się jeszcze bardziej wydajne i skuteczne. 

Ilość

SMONO 4 - przenośny waporyzator do suszu

Udoskonalona wersja sprawdzonego i docenionego Smono 3. Dzięki wymiarom zaledwie 11,8 cm x 5,5 cm x 2,6 cm to kompaktowe urządzenie można łatwo przechowywać w kieszeni, idealnie dopasowuje się do dłoni i zapewnia dużą dyskrecję. 

Wysokiej jakości materiały

Smono 4 został wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewniających wyjątkowe doznania z wytwarzanej pary oraz wysoką wytrzymałość. Ceramiczna komora i wytrzymały szklany ustnik zapewniają czystą parę przy każdym ustawieniu temperatury.

Automatyczne wyłączanie

Nie tylko dla baterii, ale także dla Twojego bezpieczeństwa, Smono 4 ma zintegrowane automatyczne wyłączanie. Po 4 minutach bezczynności waporyzator wyłącza się. Przy wartości zero urządzenie sygnalizuje swoje wyłączenie za pomocą wibracji. Po 5-krotnym naciśnięciu Smono jest gotowy do ponownego uruchomienia.

Mocna bateria - szybkie ładowanie

Dzięki baterii 2300 mAh możesz cieszyć się 8 do 10 sesjami ze Smono 4. Zwykle ładowanie trwa około 1,5 godziny. Jednak stała bateria nie nadaje się do użytku podczas ładowania.

Osiem poziomów temperatury

Smono 4 jest wyposażony w osiem wstępnie ustawionych poziomów temperatury w zakresie od 160 ° C do 230 ° C. Można je wybierać w krokach co 10 ° C. Duży wyświetlacz OLED pokazuje oprócz poziomu naładowania baterii temperaturę zadaną i aktualną.

Urządzenie nie jest przeznaczone do waporyzacji tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Zestaw Smono 4 zawiera
  • 1 x waporyzator Smono N. 4
  • 1 x kabel USB
  • 1 x pęseta
  • 1 x szczotka do czyszczenia
  • 1 x narzędzie do pakowania
  • 1 x Kapsułka na olejki
  • 1 x instrukcja obsługi

C06.SM.001.01
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom