Storz&Bickel - Waporyzator Mighty+ do suszu

1 799,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Mighty+ to zupełnie nowe spojrzenie na waporyzację. Nowa odsłona docenionego waporyzatora o jeszcze większych zdolnościach. Szybsza oraz silniejsza wersja najbardziej popularnego waporyzatora przenośnego na świecie. Produkt niemieckich inżynierów z firmy Storz and Bickel. 

Ilość

Storz&Bickel - Waporyzator Mighty+ do suszu

Waporyzator Mighty znanej i cenionej firmy STORZ & BICKEL. Urządzenie nadaje się inhalacji ziołowych czy waporyzacji płynów.

Szybkie ładowanie i złącze USB-C

Waporyzator Mighty+ został udoskonalony w opcję super szybkiego ładowania. Dzięki nowym złączą ładowarki oraz ulepszonej baterii pozwala naładować waporyzator do 80% w zaledwie 40 min. Niezmiernie doceniana funkcja przez miłośników waporyzacji grupowej lub w podróży.

Szybsze nagrzenie w Mighty+

Starsza wersja Mighty posiadała komorę ze stali nierdzewnej, która generowała fenomelaną parę podczas waporyzacji. W modelu Mighty+ dodatkowo została ona pokryta ceramiką dla jeszcze lepszych doznań smakowych oraz wydajności.

Z opcja szybkiego nagrzewania Mighty+ może być gotowy do waporyzacji już w zaledwie 60 sekund.

Lepszy design i stablizacja waporyzatora

Waporyzator Mighty+ przeszedł również usprawnienie pod względem designu, lepszych materiałów oraz podstawki, która teraz umożliwia stawianie waporyzatora Mighty+ pionowo. W poprzedniej wersji wymagało to dokupienia dodatkowych podstawek.

Zestaw waporyzator Mighty+ zawiera: 
  • 1x Waporyzator Mighty+
  • 1x Ładowarka typu USB-C (USB type C to USB type A plug)
  • 3x Sitka Normal Screen
  • 3x Sitka Coarse Screen
  • 3x Uszczelki Base Seal Ring
  • 1x Kapsułka dozująca
  • 1x Wycior/Szczoteczka
  • 1x Instrukcja

Waporyzator stanowi z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych pozycji pośród przenośny waporyzatorów. Jego wydajność i doskonała jakość produkowanej pary nie ma sobie mocnych. Niewielkie rozmiary urządzenia i bardzo łatwa obsługa z pewnością przypadną do gustu miłośnikom waporyzacji ziół oraz pacjentom medycznych konopi na całym świecie. Został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech z pełną precyzją i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zarówno obudowa i akcesoria jak i wnętrze urządzenia zostało wykonane z ogromną dbałością o detale. Waporyzator emituje duże ilości przyjemnej i smacznej pary, która gładko przechodzi przez układ oddechowy nie podrażniając go.

C06.SB.001.02
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom