Storz&Bickel - Waporyzator Mighty do suszu

1 559,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Wyjątkowy, niekwestionowany numer jeden na rynku. Produkt niemieckich inżynierów dopracowany z wysoką starannością i dokładnością. Jego niewielkie rozmiary i bardzo prosta obsługa zapewniają wygodną i prostą pracę a zarazem osiągi zbliżone do waporyzatora stacjonarnego.

Ilość

Storz&Bickel - Waporyzator Mighty do suszu

Waporyzator Mighty znanej i cenionej firmy STORZ & BICKEL. Urządzenie nadaje się inhalacji ziołowych czy waporyzacji płynów.

Niemiecka jakość

Waporyzator MIghty został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech. Zarówno obudowa i akcesoria, jak i wnętrze urządzenia zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Waporyzator wydziela duże ilości przyjemnej i smacznej pary, która płynnie przechodzi przez drogi oddechowe, nie podrażniając jej. Możesz oddać się relaksującej inhalacji, gdziekolwiek chcesz i dokładnie tak, jak chcesz, dzięki waporyzatorowi Mighty.

Opatentowane rozwiązania technologiczne, które zostały zastosowane przy produkcji tego urządzenia, gwarantują bezpieczne użytkowanie oraz długą żywotność.

Hybrydowy system ogrzewania

Mighty wyróżnia się na tle konkurencji dzięki hybrydowemu systemowi ogrzewania, który łączy ogrzewanie konwekcyjne z przewodzeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nagrzewanie się urządzenia jest błyskawiczne. Już po kilku sekundach Mighty jest gotowy do pracy, a Ty możesz oddać się przyjemności wdychania ulubionych ziół. Możesz samodzielnie kontrolować temperaturę ogrzewania za pomocą przycisków. Regulacja w jednym stopniu pozwala precyzyjnie dopasować intensywność nagrzewania wybranego przez nas materiału. Możesz wybrać pomiędzy temperaturami podawanymi w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

Potężna moc małego waporyzatora

Mighty działa na mocnym akumulatorze litowo-jonowym – jego żywotność przy pełnym naładowaniu to około dwie godziny pracy. Aby oszczędzać baterię, waporyzator wyposażono w inteligentny czujnik. Jego funkcją jest wyłączenie urządzenia, gdy nie jest używane. Wszystkie niezbędne parametry takie jak temperatura czy stan naładowania akumulatora podane są na nowoczesnym wyświetlaczu LED. Mighty powiadamia nas, że wkład został nagrzany do żądanej temperatury za pomocą alarmu wibracyjnego. To praktyczne i dyskretne rozwiązanie.

Mały waporyzator musi być bardzo poręczny. Potężna obudowa została zaprojektowana tak, aby dobrze leżeć w dłoni. Opływowy kształt i niewielkie rozmiary sprawiają, że waporyzator jest dyskretny. Jest bardzo solidnie wykonany, obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa zapewnia trwałość.

Wraz z waporyzatorem MIghty otrzymujesz komplet wyposażenia dodatkowego i pomocniczego: Liquid Pad, przydatny młynek do suszonych produktów, dozownik do napełniania komory i nierdzewne sitka, zapasowe uszczelki oraz szczoteczkę do utrzymania urządzenia w czystości.

C06.SB.001.01
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom