Volcano Hybrid Onyx Edition - waporyzator do suszu

2 679,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Wporyzator Volcano Hybrid w nowej wersji Onyx Czarny Mat

Waporyzator Stacjonarny VOLCANO HYBRID ONYX ma ekscytujące nowe funkcje, takie jak waporyzacja przez rurkę lub balonik. Bardzo szybki proces nagrzewania w ciągu 1-2 minut. Panele sterowania są zintegrowane z dużym wyświetlaczem i można nimi sterować za pomocą przycisku dotykowego. Kontrola aplikacji za pośrednictwem aplikacji Storz&Bickel na Androida. Wysokiej jakości materiały i wykonanie, do jakiego jesteś przyzwyczajony firmy STORZ & BICKEL, gwarantują długą żywotność naszego Volcano Hybrid.

Ilość

Volcano Hybrid Onyx Edition - waporyzator do suszu

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania waporyzatorów jest niewątpliwa dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Możliwość waporyzacji przez balonik lub przez rurkę.

Nowy model waporyzatora Volcano Hybrid pozwala również odbywać waporyzację przez rurkę, przypominając sesje z Shishy. Jest to idealne dopasowanie do standardów grupowej waporyzacji, w których często Volcano Hybrid jest używany. Naturanie w zestawie znajdują się też standardowe baloniki, które znamy już z modelu Volcano Classic.

W zestawie Volcano Hybrid Onyx:

  • 1x Waporyzator Volcano
  • 1x Ładowarka
  • 3x EASY VALVE Baloniki z ustnikiem
  • 1x EASY VALVE Balonik z adapterem
  • 1x Rurka do Waporyzacji
  • 1x Usprawniona komora grzewcza
  • 1x Filtry
  • 1x Młynek do ziół, średnica 55mm
  • 1x Instrukcja
SAB0646
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom