Fenix MINI PLUS - Przenośny waporyzator do suszu

510,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Przenośny, konwekcyjny waporyzator do suszu

FENIX Mini+

Ilość

Przenośny, konwekcyjny waporyzator do suszu

FENIX Mini+


Najnowsza wersja kultowego Fenixa mini ! Już teraz Fenix mini+ z usb typu C

Fenix MINI+ to lekki i nowoczesny waporyzator, który cechuje się wysoką jakością materiałów użytych w jego produkcji. Nagrzewanie suszu odbywa się w sposób hybrydowy, z naciskiem na konwekcję, czyli ogrzewanie za pomocą gorącego powietrza, w porównaniu do kondukcji, czyli ogrzewania od ścian komory. W najnowszej wersji, konwekcja jest jeszcze bardziej zoptymalizowana.

Urządzenie posiada przejrzysty wyświetlacz OLED na górze, który wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii, temperaturze pracy i czasie pozostałym do końca sesji.

Komora grzewcza wykonana jest z trwałych i jakościowych materiałów, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się dłuższymi i wygodniejszymi sesjami, co przekłada się na oszczędności w wydatkach na susz.

Waporyzator ma matową, elegancką obudowę w kolorze czarnym, a jego rozmiar pozostaje taki sam jak poprzedniej wersji.

Najważniejsze zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:

 • Szerszy zakres temperatury: 120 - 221 °C
 • Poprawiony przepływ powietrza
 • Alarm wibracyjny
 • Ładowanie USB typu C co daje skrócony czas ładowania!
 • Izolowany kanał powietrza

Fenix MINI+ plus - zawartość opakowania

 • urządzenie Fenix MINI+ Vaporizer;
 • kabel USB typu C do ładowania baterii;
 • zapasową uszczelkę wraz z sitkiem;
 • pęsetę;
 • kwarcowy wkład do waporyzacji koncentratów;
 • ubijak do suszu;
 • szczoteczkę do czyszczenia;
 • instrukcję obsługi w języku polskim.

Jak używać Fenix MINI+ plus?

W Fenix MINI, układ grzewczy został zaprojektowany, aby osiągnąć maksymalną efektywność. Grzałka została zamontowana poniżej komory suszu i olejków, a powietrze jest zaciągane do środka poprzez otwory znajdujące się na dole obudowy. Powietrze jest następnie grzane przez grzałkę i przepływa przez komorę, łącząc w sobie najlepsze cechy obu metod podgrzewania suszu. W najnowszej wersji, Fenix MINI+, poprawiono przepływ powietrza, co pozwala uzyskać gęstszą i lepszą parę.

Proces waporyzacji jest prosty i polega na umieszczeniu średnio zmielonego suszu w komorze, pięciokrotnym wciśnięciu przycisku, ustawieniu żądanej temperatury i oddychaniu przez kilka sekund podczas wdechu. Po waporyzacji, urządzenie powinno ostygnąć i należy je wyczyścić. Zaleca się, aby początkujący użytkownicy rozpoczynali od niższych temperatur, stopniowo je zwiększając.

Wskazówki dotyczące ładowania

Nowy model Fenix mini+ posiada ładowanie przez port USB typu C, co pozwala na szybką ładowarkę. Ta technologia pozwala również na sprawdzenie stanu baterii bez konieczności jej włączania. Producent zdecydował się na zastosowanie niewymiennej, litowo-polimerowej baterii o pojemności 1600 mAh. W standardowym użytkowaniu pozwala ona na pracę przez 50 minut, co jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę rozmiar urządzenia. Dołączony kabel USB typu C umożliwia ładowanie baterii za pomocą laptopa lub powerbanku. Bateria szybko się naładuje.

Fenix MINI+ - czego unikać?

Fenix MINI+ jest prosty w użytkowaniu i trwały, dlatego jest to jeden z waporyzatorów, które służą dłużej. Aby urządzenie działało bezproblemowo, należy używać go zgodnie z przeznaczeniem i unikać jego zabrudzenia. Regularne kontrolowanie sitka i filtrów pozwoli cieszyć się niezawodną pracą waporyzatora przez dłuższy czas. Należy pamiętać, że waporyzator jest przeznaczony wyłącznie do używania z suszem i koncentratami. Zdecydowanie zabrania się używania olejku CBD, ponieważ jest to ekstrakt na bazie oleju spożywczego i jego użycie w waporyzatorze może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak choroba płuc.

Fenix MINI+ - czyszczenie

Aby dokładnie wyczyścić Fenix MINI+, należy poczekać aż urządzenie wystygnie, zanim przystąpi się do czyszczenia. Zaleca się używanie alkoholu izopropylowego o stężeniu 99% do czyszczenia komory grzewczej i całej drogi, jaką para wodna przechodzi przed wydostaniem się z urządzenia. W celu dotarcia do trudno dostępnych miejsc, warto użyć patyczka higienicznego, który po zamoczeniu w ISO i osuszeniu ręcznikiem papierowym, należy delikatnie wycierać zabrudzenia. Filtry, sitka i ustnik są najbardziej podatne na zabrudzenia i wymagają odpowiedniej dbałości, by uniknąć zatkania sitka i zmniejszenia skuteczności urządzenia. Należy używać alkoholu izopropylowego tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach lub na zewnątrz i trzymać się z dala od źródeł ognia, ponieważ jest to środek skrajnie łatwopalny i lotny. Po czyszczeniu, należy pozostawić Fenix MINI+ do odparowania pozostałości alkoholu, co może potrwać kilka godzin. Przed kolejnym użyciem należy ustawić maksymalną temperaturę, aby usunąć ewentualne resztki środka czyszczącego.

Fenix mini+ plus - jaką temperaturę ustawić?

System kontroli temperatury w najnowszej wersji umożliwia płynne dostosowywanie jej co jeden stopień w zakresie od 120 do 221°C. Ogrzewanie jest szybkie i urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu zaledwie 30 sekund. Rozszerzenie zakresu temperatur umożliwia użycie większej liczby różnych ziół w modelu Fenix MINI+.

Fenix MINI+ - zalety

Stosunek jakości do ceny w przypadku Fenix MINI+ jest wyjątkowy i sprawia, że jest on bardzo popularny wśród miłośników suszu CBD. Wpływ na to mają również jego zalety takie jak:

trwała konstrukcja, bezpieczna komora grzewcza z anodyzowanego aluminium, łatwość i intuicyjność obsługi (tylko 3 przyciski i wyświetlacz), płynna regulacja temperatury, konwekcyjno-kondukcyjny system grzewczy, wysoka jakość, gęstość i wielkość chmur, dodana wibracja ułatwiająca proces waporyzacji, niewielki rozmiar zapewniający dyskrecję, optymalny czas pracy baterii, szybki czas ładowania dzięki USB-C, wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości, bogaty smak pary i poprawiony przepływ powietrza.

Fenix MINI - specyfikacja techniczna

Wibracja ON/OFF TAK
Wymiary 5cm x 8cm x 2,5cm
Bateria akumulator 1600 mAh
Zakres temperatur 120-221°C
Czas nagrzewania 30 sekund
Czas pracy do 50 minut
Czas ładowania baterii ~60 minut
Kontrola temperatury manualna, co 1 stopień
Pojemność komory 0,1-0,15 g
Metoda waporyzacji hybrydowa
Sposób ładowania usb-C
Kompatybilność zioła i koncentraty
Gwarancja 2 lata
fenm_205
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom