Arizer Extreme Q 6.0 - waporyzator stacjonarny

729,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Najnowszy model Arizer Extreme Q 6.0 vaporizer, to świetny waporyzator stacjonarny oraz konwekcyjny z Kanady, dla wszystkich poszukujących wersji stacjonarnej waporyzatora.

Ilość

Arizer Extreme Q 6.0 - waporyzator stacjonarny

Otrzymujesz świetnej jakości parę od niezawodnego urządzenia z mnóstwem funkcji w niskiej cenie od jednej z najbardziej zaufanych marek w branży waporyzatorów. Dzięki poziomowi wszechstronności i jakości Arizer Extreme Q 6.0 vaporizer zapewnia mnóstwo radości oraz wartości terapeutycznych w atrakcyjnej cenie, dostarczając mnóstwo dodatkowych funkcji.

Arizer Extreme Q 6.0 vaporizer to jeden z najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych waporyzatorów stacjonarnych. Pomimo że przez lata był nieustannie unowocześniany, do niemal doskonałości, Arizer był w stanie obniżyć cenę do prawie połowy kosztu, kiedy został wydany po raz pierwszy. Po dzień dzisiejszy jest jednym z lepiej sprzedających i najpopularniejszych urządzeń. Extreme q 6.0 vaporizer jest obecnie w zdecydowanie korzystnej cenie.

Użyteczność Extreme Q

Vaporizer stacjonarny Arizer Extreme Q pozwala używać węża do bezpośredniego inhalowania lub balonów do napełniania parą. Możesz także uruchomić go w trybie asystenta z wentylatorem, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie proces inhalacji. Dodatkowo posiada pilota, dzięki czemu można go obsługiwać z całego pokoju. 

Waporyzator stacjonarny Extreme Q jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, oraz kilka dodatkowych. Jest wyposażony w balony, wąż, wiele ustników, wkładkę potpourri, dodatkowe filtry, pilot czy mieszadełko. Wszystko działa prawidłowo, a każdy z elementów jest wysokiej jakości. Gwarancja nie obejmuje szkła, dlatego musisz bardzo uważać na te elementy. Oczywiście możesz zakupić w naszym sklepie oryginalne zamienniki.

W porównaniu do sławnego waporyzatora Volcano, Extreme Q oferuje te same funkcje za mniej niż połowę ceny, dlatego jest to świetna opcja do rozważenia, jeśli poszukujemy solidnego urządzenia do domowego użytku, czegoś co nie dostanie 'zadyszki', nie wyczerpie się bateria lub nie przegrzeje, podczas terapii lub oglądania ulubionego filmu.

Komora grzewcza Arizer Extreme Q 6.0

Komora Arizer Extreme Q mieści od 0.3g - 0.4g ulubionego suszu. Extreme Q wykorzystuje ceramiczną komorę grzewczą w połączeniu ze szklaną osłoną - dzięki konwekcyjnej metodzie ogrzewania, Twoje zioła będą smakować najlepiej jak tylko mogą. Po dopracowaniu techniki waporyzacji możesz uzyskać parę tak gęstą, jak tylko zechcesz. Warto wspomnieć że element grzewczy może się uszkodzić, jednak oferujemy element zamienny, który przywróci Twój extreme q 6.0 vaporizer do idealnego stanu.

Aroma Dish - Potpourri

Ciekawym dodatkiem w zestawie Arizer Extreme Q 6.0, jest nakładka Aroma Dish, która pełni funkcje aromatyzera pokoju. Możemy do niej zaaplikować waporyzowane zioła, lub ulubione olejki eteryczne, które wypełnią Twoje przestrzenie aromatami natury. Widok delikatnie wydzielającej się pary z ulubionych ziół, to coś w czym nasz zespół się zakochał i uwielbiamy korzystać z tej funkcji w miejscu gdzie dzielimy przestrzeń.

Regulacja temperatury  

Vaporizer stacjonarny Arizer Extreme Q ma pełną cyfrową kontrolę temperatury, co pozwala na regulacje temperatury z dowolnego miejsca pomiędzy 40°C - 260°C.

To spory zakres, aby znaleźć swoje ulubione ustawienie i bawić się aromaterpią! Lubimy 200°C jako dobry punkt wyjścia do doskonałego smaku i dobrej produkcji pary. Generalnie temperatury powyżej 200°C, dają coraz to większe ryzyko, spalania się ziół, a jest to coś czego chcemy unikać przy waporyzacji. Vaporizer stacjonarny dodatkowo oferuje wygodna funkcję sterowania zdalnego z pilota.

Obsługa Arizer Extreme Q 6.0

Arizer Extreme Q jest naprawdę łatwy w użyciu oraz nie wymaga zbyt długiej nauki by poznać to urządzenie, a przy tym jest to vaporizer o wysokiej jakośc.

By rozpocząć inhalacje Extreme q 6.0 vaporizer:

 • włącz urządzenie bezpośrednio na urządzeniu lub z pilota
 • ustaw docelową temperaturę(zalecamy rozpoczynać od niższej i stopniowo zwiększać)
 • włóż zmielone zioła do szklanej komory, a następnie ułóż na ceramiczny element grzewczy(czarny element powinien być zwrócony ku górze)
 • po nagrzaniu jednostki nałóż szklane kolanko dla węża(jeśli jesteś fanem bezpośredniej inhalacji), lub krótsze(ukośne) dla balonów
 • mieszadełkiem od czasu do czasu wymieszaj zioła w komorze, bądź jednak uważny, ponieważ szklane elementy będą mocno rozgrzane

Podsumowanie - Arizer Extreme Q 6.0

Vaporizer stacjonarny Arizer Extreme Q nie ma jeszcze wielkiej reputacji, jednak z pewnością dostaniesz świetny vaporizer, który znakomicie działa z ziołami. Dostajesz coś, co przetrwa i coś, z czego możesz regularnie korzystać, w domowym zaciszu, bez obawy o Twoją baterie, przegrzewające się elementy w waporyzatorach przenośnych czy gorący ustnik. Zamontuj balonik, z nadmuchem wbudowanego wentylatora i wróć gdy będzie wypełniony już smaczną parą.

Dodatkowo za co uwielbiamy waporyzator Arizer ExtremeQ 6.0, to możliwość używania go jako aromatyzer. Kochamy wsypać lawendę i pozwolić na uwolnienie terpen i wypełnienie ich naszej przestrzeni. Mały dodatek, a cieszy. Nie mniej jednak, podsumowując, kupując Extreme-Q, otrzymasz świetny i wszechstronny waporyzator stacjonarny, w atrakcyjnej cenie, z którego będziesz zadowolony.

W zestawie Waporyzator Arizer Extreme Q 6.0:

 • Arizer Extreme Q vaporizer
 • 1 x zasilacz
 • 1 x Pilot
 • 2 x Szkło Cyclone Bowl
 • 1 x Szkło do aromaterapii
 • 2 x wymienne szkła ustnika do węża
 • 1 x mieszadełko
 • 1 x silikonowy wąż
 • 1 x szklany mini-wąż
 • 2 x balon z ustnikiem
 • 1 x filtr flat screen
 • 1 x filtr dome screen
 • 1 x próbka ziół
 • 1 x instrukcja obsługi
CP.001.11
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom