PAX 3 - waporyzator COMPLETE KIT

1 229,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Waporyzator PAX 3 wyróżnia się funkcjonalnością oraz estetycznym designem. Jest komfortowy w użyciu, także dla początkujących osób. Charakteryzuje go prostota obsługi. Waporyzator przenośny PAX 3 posiada również wkład na koncentraty, pozwalający przełączanie między stałymi i ciekłymi mieszankami aromaterapeutycznymi.

Ilość

PAX 3 - waporyzator COMPLETE KIT

PAX 3 wyposażono w półpakietową pokrywkę oraz wybór trzech pokryw komory w celu udostępnienia różnych stylów waporyzacji. Można także wybrać dwa ustniki. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest to, że nagrzewa się w 15 sekund i zapewnia blisko 1,5 godziny czasu pracy.

PAX 3 - nowoczesny design

PAX 3 vaporizer charakteryzuje prosty, a jednocześnie stylowy wygląd. Ma około 10 cm wysokości i kształt zaokrąglonego prostokąta. Świetnie leży w dłoni i bez problemu można wsunąć go do kieszeni, torebki albo plecaka. Na jego powierzchni brak jest przycisków zakłócających minimalistyczny design. PAX 3 waporyzator wykonano z anodowanego aluminium, dzięki czemu jest solidny i elegancko się prezentuje. Jest dostępny w dwóch różnych stylach - błyszczącym oraz matowym. Ponadto posiada wibracyjne powiadomienie.

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

PAX 3 waporyzator to urządzenie kondukcyjne, które posiada ciekawe dodatki, takie jak czujnik wykrywający kontakt z ustami - w ten sposób urządzenie inteligentnie kontroluje wysokość temperatury komory, kiedy nie używamy waporyzatora. Ma również wbudowany żyroskop umożliwiający kontrolę ruchu urządzenia, by zaprzestać ogrzewania komory w momencie odłożenia vaporizera.

Komora grzewcza

Ścieżkę powietrza oddzielono od pozostałych komponentów i wykonano ze stali nierdzewnej klasy medycznej, co sprawia, że smak pary jest wyjątkowo naturalny. Wewnętrzne elementy z plastiku stworzono z bezpiecznych dla żywności materiałów. Komorę grzewczą załadujemy ziołami do około 0.3 g. Proponujemy również wieczko half-pack pozwalające zmniejszyć o połowę wielkość komory.

Pokrywki w PAX 3 i wkładka na koncentraty

Complete PAX 3 wyposażono we dwie pokrywki przeznaczone do komory grzewczej. Pierwsza z nich, tzw. pełna pozwala na załadowanie około 0.35 g suszu. Druga połówka umożliwia waporyzację około 0.15-0.2 g.

W zestawie znajduje się także wkładka na koncentraty. Istnieje możliwość umieszczenia różnego typu wosków lub żywic przeznaczonych do waporyzowania.

Bateria

Waporyzator posiada baterię o dużej pojemności - 3500 mAh. Jak zaobserwowaliśmy, pozwala na około 90-100 minut waporyzacji, co robi spore wrażenie. Baterię załadujesz poprzez dołączoną ładowarkę w czasie dwóch godzin.

Aplikacja smartphone

Waporyzator przenośny PAX posiada funkcję Bluetooth pozwalającą sparować go ze smartfonem, tym samym otwierając nowe możliwości. Wstępnie ustawione programy ciepła to: wydajność, smak, doładowanie i niewidzialność. Tryb wydajności pozwala podnieść temperaturę podczas waporyzacji. Tryb aromatu umożliwia zoptymalizowanie smaku. Tryb Boost zachowuje ciepło przez dłuższy czas i skraca czas automatycznego chłodzenia, dlatego też sprawdzi się w trakcie szybkich oraz intensywnych sesji. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują gęste opary. Tryb niewidzialności z kolei wydłuża czas chłodzenia i jest odpowiedni dla użytkowników chcących uzyskać lekką parę. Każdy tryb można dostosować do swoich potrzeb.

PAX 3 - sposób użytkowania

Jak używać urządzenia PAX 3? Najpierw należy zmielić zioła oraz wypełnić komorę. Następnie włącz urządzenie, wciskając je raz pośrodku ustnika i wybierz temperaturę. Zaczekaj aż urządzenie uzyska wybraną temperaturę, i rozpocznij inhalację.

Opcje temperatury: aplikacja na smartfony umożliwia dopasowanie do dowolnej temperatury.

Jeśli nie używasz aplikacji, przejdź do tryby ustawień temperatury, a następnie przejdź przez 4 poziomy wskazane przez diodę LED. Z trybu temperatury wyjdź przez naciśnięcie ustnika. Możesz też potrząsnąć urządzeniem.

Warto opróżnić oraz wyczyścić komorę pod koniec każdej sesji. W ten sposób ułatwisz sobie czyszczenie i zadbasz o swój waporyzator.

Zestaw PAX 3

Nasz sklep konopny oferuje zestaw PAX 3 atrakcyjnej cenie. Co dokładnie się w nim znajduje?

  • PAX 3 waporyzator
  • Wkładka na koncentraty
  • 2x ustnik
  • 2x przykrywki grzałki
  • 3x screens
  • Kabel i ładowarka
  • Zestaw do czyszczenia
  • Multi-tool

Waporyzator stosuje się do mieszanek ziołowych i nie jest przeznaczony do waporyzowania tytoniu.

Dostępne kolory:

czarny,

srebrny,

piaskowy.

CP.001.11
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom