Boundless CFV - waporyzator konwekcyjny

529,00 zł
Brutto
Wysyłka w 2-3 dni (darmowa wysyłka od 100zł)

Boundless CFV to prawdziwy, waporyzator z w pełni ogrzewaniem konwekcyjnym. Waporyzator Boundless CFV jest nieco inny niż wcześniej, główna różnica polega na tym, że została zredukowana lista akcesoriów.

Ilość

Boundless CFV - waporyzator konwekcyjny

Starsza wersja miała różne pierścienie zatrzymujące ciepło wykonane z drewna i kwarcu, które można było umieścić w komorze ziołowej. Pierścienie te absorbowałyby ciepło w różnym tempie i tworzyły profil grzewczy, który byłby albo pełną konwekcją, albo hybrydą kondukcji i konwekcji.

Był to ciekawy pomysł, ale okazał się dość niepraktyczny, ponieważ dla użytkownika bywało to zbyt złożone i skomplikowane w codziennym użyciu. Większość po prostu używała jednego pierścienia bez poświęcania dodatkowej uwagi na ich wymiany i testy. Dlatego nowa wersja oferuje tylko ogrzewanie konwekcyjne i nie jest już kompatybilna z pierścieniami zatrzymującymi ciepło.

Zaktualizowana wersja ma również nową konstrukcję misy, dlatego też nie współgra już ze starymi pierścieniami grzewczymi. Poza tym jest to ten sam, wciąż świetny projekt. 

Podczas gdy większość nowoczesnych waporyzatorów stosuje kombinację zarówno przewodzenia kondukcyjnego, jak i konwekcyjnego, nowy waporyzator Boundless CFV stosuje pełne konwekcyjne ogrzewanie. Oznacza to, że powietrze jest podgrzewane poza komorą, w której załadowany jest susz. Chociaż wymaga to nieco innej techniki inhalacji (wymagana jest większa szybkość wdechu), powstająca para jest znacznie gładsza i bardzo aromatyczna. Co więcej, smak jest lepiej zachowany pomiędzy wdechami.

Firma Boundless jest znana z wprowadzaniem innowacji na rynek waporyzatorów, a model CFV jest potwierdzeniem tej tezy. Ich pierwszy całkowicie konwekcyjny waporyzator, posiada wiele ciekawych cech, ale najważniejsze, produkuje wysokiej jakości parę.

Podobnie jak inne waporyzatory Boundless, CFV jest niezwykle łatwy w użyciu. Wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD i prosty w obsłudze zestaw przycisków. Naciśnięcie przycisku wł. / Wył. 5 razy włącza waporyzator. Aby wybrać dowolną temperaturę z zakresu od 60 ℃ do 230 ℃, użyj przycisków plus i minus.

Budowa:

Vaporizer CFV jest dość standardowym projektem, ale ma kilka fajnych funkcji. Najważniejszy z nich to obrotowy ustnik, który składa się, gdy go nie używasz. To rozwiązanie ma wielu fanów, ponieważ ustnik jest duży i komfortowy gdy chcesz go używać, i składa się, gdy go nie potrzebujesz. Obudowa jest plastikowa, dobrze wykonana, dająca poczucie solidności. Komora grzewcza wykonana jest ze stali nierdzewnej, tak jak w najdroższych waporyzatorach. Do samej komory załadujemy około 0.2g suszu.

Bateria:

Boundless CFV v2, posiada dwie, solidne i mocne bateria o mocy 1700mAh, które w parze zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Nagrzewa waporyzator CFV w około 25 sekund, oraz pozwala na około 5-6 sesji po kilka minut każda. Ładowanie przez kabel micro USB, trwa około dwóch godzin.

Czas nagrzewania waporyzatora Boundless CFV, jak wspomnieliśmy  jest szybki, zajmuje mniej niż 30 sekund.

Obowiązuje 4-minutowy zegar automatycznego wyłączania.

Vaporizer Boundless CFV 2.0 ma kilka dodatkowych funkcji:

 • Boundless CFV v2 ma komorę ze stali nierdzewnej
 • Dolna część ustnika jest teraz z silikonową uszczelką i filtrem ze stali nierdzewnej
 • waporyzator Boundless CFV ma parę baterii 19350 o mocy 1700mAh
 • Zakres pracy temperatury to 60-230 ℃

W zestawie Boundless CFV(nowy):

 • 1 waporyzator Boundless CFV
 • 1 dabber
 • 1 adapter do filtra wodnego
 • 5 filtrów do ustnika
 • 5 filtrów do komory
 • 1 szczoteczka
 • 1 kabel USB
 • 1 instrukcja obsługi

CP.001.05
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom