Olejek konopny CBG 5% 10ml 500mg Full Spectrum Green - HempKing

129,00 zł
Brutto
Wysyłka w 2-3 dni (darmowa wysyłka od 100zł)

Naturalny olejek konopny zawierający wysokie 5% stężenie kannabigerolu (CBG). Olejek posiada pełne spektrum fitoskładników, w tym m.in. CBD, CBDA, CBDV, CBC, CBN, CBGA.

Full Spectrum oznacza, że olejek nie został oczyszczony i zawiera wszystkie cenne substancje pochodzące z roślin konopi.

Ilość

Olejek Full Spectrum CBG 5% Green marki Hemp King

Naturalny suplement diety o stężeniu CBG 5% marki Hempking dostarcza organizmowi 500mg fitoskładników, w tym CBG. To produkt bogaty w naturalne związki organiczne: kannabinoidy, fenole i terpeny oraz nienasycone kwasy tłuszczowe.

100% naturalny, powstający w trakcie ekstrakcji konopi siewnych, które pochodzą ze sprawdzonych upraw nadzorowanych przez specjalistów Hempking. Nie zawiera chemicznych ulepszaczy i regulatorów. W jednej kropli olejku mieści się 2,5 mg CBG.

Olejek CBG Green 5% wspiera Twoją dietę. Odpowiada na zapotrzebowanie na kwasy Omega-3, omega-6 i omega-9, których udział w procesach komórkowych jest niezwykle istotny.

Olejek CBG Hemp King 5% - skład

Skład INCI: Ekstrakt CO2 z konopi siewnych (Cannabis sativa L.) oraz ekstrakt CO2 z nasion konopi siewnej, terpeny, flawonoidy, fenole.

Olejek CBG należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Suplement nie może zastąpić aktywności fizycznej i zrównoważonej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki produktu.

C01.HK.005.01
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Może Ci się spodobać

Maści konopne
99,00 zł

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom