Herbatka Konopna Młode Liście - Specjały Babci Marysi 50G

25,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h (darmowa wysyłka od 100zł)

Produkt POLSKI. Susz konopi włóknistej EKO, 1,5% kannabinoidów. Wolny od efektów psychoaktywnych.

Ilość

Herbata z kwiatów konopi – jak przyrządzić?

Herbatę konopną parzymy w podobny sposób jak np. herbatę zieloną. Herbatę parzymy około 5-10 minut, wodą o temperaturze około 80 stopni. Ilość suszu należy dodać według własnego upodobania do smaku herbaty konopnej. Dla wzmocnienia działania substancji zawartych w suszu, zaleca się dodanie bardzo małej ilości tłuszczu do herbaty.

Zalety herbaty konopnej:

Lepsze zarządzanie stresem

Efekty takiego napoju mogą być uspokajające dla umysłu i ciała. Konopie jest znane ze swoich właściwości przeciwlękowych, przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Związek ten może podnieść ogólne efekty relaksacyjne herbaty. Działa jako adaptogen, aby wyeliminować wpływ stresu na ciało i umysł. Ekstrakty ziołowe pomagają również organizmowi stawić czoła codziennym wyzwaniom i wysiłkom bez naruszania równowagi najważniejszych funkcji organizmu.

Uspokaja ból i stan zapalny

Niezależnie od tego, czy jest to dokuczliwy ból głowy, czy ból stawów, ból i stan zapalny mogą poważnie wpłynąć na samopoczucie. Herbata konopna zapewnia silną alternatywę dla leków na receptę, z zaletą korzyści bez skutków ubocznych. Może umożliwić zdrowe zarządzanie bólem poprzez zmniejszenie percepcji bólu wywołanego przez skurcze mięśni, bóle stawów, zwichnięcia, czy naciągnięcia mięśni.

Podobnie konopie wykazują również potężne właściwości zmniejszające nadmierny stan zapalny, który może stresować układ odpornościowy. Jako środek przeciwzapalny, związek ten wchodzi w interakcję z receptorami CB, aby zmniejszyć intensywność bodźców w celu wsparcia lepszej regeneracji.

Promuje dobry sen

Bezsenność wpływa na zdolność organizmu do normalnego funkcjonowania. Może wyczerpać energię, zmniejszyć koncentrację i spowodować problemy ze zdrowiem psychicznym w ciężkich przypadkach. Tak więc kojący aromat i smak herbaty konopnej może zdziałać cuda, aby ograniczyć bezsenność. Zajmuje się ona pierwotną przyczyną problemu: stresem, bólem lub jakimkolwiek innym dyskomfortem, aby wywołać całkowite odprężenie umysłu i ciała. 

Wspiera zdrowie jelit

Herbata jest doskonałym wyborem, aby ograniczyć dolegliwości żołądkowe. Herbaty ziołowe, takie jak mięta pieprzowa, imbir i lukrecja, były powszechnymi domowymi środkami na rozstrój żołądka. Herbata konopna może również zapewnić podobne korzyści dla użytkowników. Połączenie potężnych ziół, takich jak mięta pieprzowa i trawa cytrynowa, z konopią może zwiększyć wydajność trawienia i złagodzić rozstrój żołądka. Może złagodzić stan zapalny w jelitach i zapewnić nawodnienie dla szybkiego powrotu do zdrowia.

Ogólnie rzecz biorąc, herbata konopna jest jednym z najbardziej subtelnych i eleganckich sposobów czerpania korzyści z konopi. Napój łączy silne właściwości kannabidiolu w łatwej do dawkowania i pysznej formie, która przemawia do użytkowników. Parzenie w postaci herbaty zapewnia również korzyści w zakresie biodostępności.

C05.KB.001.01
Dodaj opinię

Aby ocenić produkt musisz być zalogowany.

Brak przesłanych opinii

Powiązane produkty

HempKing
Cibdol
CannabiGold
Biokonopia
Altaio
Amber Oil
CBDmed
Endoca
Spectrum Vape
Trompetol
Cannabios
BioBloom